Звершено чернечий постриг клірика Березанського благочиння.

Звершено чернечий постриг клірика Березанського благочиння. 18 квітня 2024 року у Іоанно-Предтечинському храмі Княжицького Спасо-Преображенського чоловічого монастиря з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, вікарій Бориспільської єпархії, Преосвященніший Амвросій, єпископ Згурівський, звершив чин пострига у мантію клірика Свято-Покровського храму села Поділля диякона Віктора Опанасенка.

У постризі він отримав ім'я Євфимій на честь преподобного Євфимія Великого.

За богослужінням молилися благочинний Княжицького монастиря архімандрит Іларіон (Кострець), благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко), братія обителі та духовенство Березанського благочиння.

Після постригу єпископ Амвросій звернувся до новопостриженого зі словом настанови.