Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.

Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.  07 квітня 2024 року у Хрестопоклонну неділю та дванадесяте свято Благовіщення Пресвятої Богородиці у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані з благословення Високопреосвященнішого Антонія,  митрополита Бориспільського і Броварського, Божественну Літургію завершив секретар Бориспільської єпархії Високопреосвященніший Діонісій, архієпископ Переяслав-Хмельницький.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко), духовенство благочиння та гості у священному сані.

За Літургією співали Молодіжний хор під керівництвом диякона Арсенія Прокопенка та Кліросний хор під керівництвом Соломонії Радисюк.

Під час богослужіння молилися за перемогу над ворогом та мир у нашій Вітчизні, за українське військо та волонтерів, за лікарів та вимушених переселенців.

Після запричасного віршу проповідь виголосив настоятель Свято-Миколаївського храму села Бзів ієрей В'ячеслав Семенюк.

Після Літургії духовенство звершило хресний хід довкола храму, під час якого окропило віруючих святою водою.

В кінці архієпископ Діонісій привітав настоятеля та парафіян із престольним святом.

У свою чергу архімандрит Назарій подякував Його Високопреосвященству за богослужіння та попросив святих молитов.

За старанні труди на славу Української Православної Церкви з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, владика удостоїв нагород (грамот) парафіян  Свято-Благовіщенського храму міста Березані: Ткаченка Володимира Вікторовича, Хруль Тетяну Русланівну, Фастовця Іллю Артемовича, Кохан Ніну Миколаївну, Роздобудько Любов Григорівну, Котович Любов Павлівну, Голубятнікову Єлену Броніславівну.

Наостанок було виголошене многоліття Богом береженій Україні, владі, війську, боголюбивому народу, парафіянам святого храму та всім православним християнам.

Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.  Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.  Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.  Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.  Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.  Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.  Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.